Přihlásit

Pro registrované uživatele

Zde »

Nová registrace

Účet pro registraci zvířete

Registruj »

Vyhledávání

Hledejte čipy zvířat v registru

Hledej čip »

Platba převodem - přidělení variabilního symbolu

Variabilní symbol slouží pro identifikaci platby na straně příjemce. Protože povolená délka variabilního symbolu je menší než počet míst kódu mikročipu není možno kód mikročipu použít zároveň jako variabilní symbol platby. Na této stránce si můžete vygenerovat variabilní symbol a získat všechny další potřebné údaje pro platbu registračního poplatku bankovním převodem. Vyplňte níže uvedený formulář a klikněte na tlačítko Přidělit variabilní symbol.

Po kliknutí na tlačítko Přidělit variabilní symbol bude pro Vaši platbu vygenerován jednoznačný variabilní symbol platby a bude připravena výzva k platbě, která obsahuje všechny potřebné údaje včetně čísla našeho bankovního účtu. Zadáte-li svoji e-mailovou adresu tak výzva k platbě bude odeslána i na tuto adresu.

Pokud by se variabilní symbol nepodařilo vygenerovat, pošlete mám prosím e-mail (je uveden na stránce Kontaky - viz levé menu) s upozorněním, že se vygenerování variabilního symbolu nepodařilo. Děkujeme.

Hvězdičkou (*) jsou označeny povinné údaje, bez vyplnění těchto údajů nemůže být variabilní symbol přidělen.

Použijte pouze v případě, že odesíláte do Centrální evidence zvířat a věcí ČR papírový formulář. Nepoužívejte v případě elektronické registrace.

Kód mikročipu: *
Kód druhého mikročipu:
Kód druhého mikročipu (chcete-li uhradit poplatek za dvě registrace jednou platbou). Pokud druhý mikročip neregistrujete pole neproškrtávejte, ponechte jej prázdné.
Kód třetího mikročipu:
Kód třetího mikročipu (chcete-li uhradit poplatek za tři registrace jednou platbou). Pokud třetí mikročip neregistrujete pole neproškrtávejte, ponechte jej prázdné.

 
IČ: *
 ?  Pro kontrolu zadejte ještě jednou zvolené heslo.
DIČ:
Obchodní jméno: *
 ?  Název firmy vyplňte velmi pečlivě. Po uložení záznamu již tento údaj nepůjde editovat. Změna tohoto údaje je považována za novou registraci. Pokud dojde ke změně názvu firmy informujte nás o tom e-mailem nebo telefonicky. Ověříme změnu názvu v obchodním rejstříku a případnou změnu názvu provedeme my.
Jméno: *
 ?  Jméno vyplňte velmi pečlivě. Po uložení záznamu již tento údaj nepůjde editovat. Změna tohoto údaje je považována za novou registraci.
Příjmení: *
 ?  Příjmení vyplňte velmi pečlivě. Po uložení záznamu již tento údaj nepůjde editovat. Změna tohoto údaje je považována za novou registraci. Pokud dojde ke změně příjmení (žena se vdá a pod.) informujte nás o tom e-mailem nebo telefonicky, v těchto oprávněných případech provedeme změnu příjmení my.
 
Titul:
Ulice / číslo: *
PSČ / Obec: *
 
Telefony:
E-mail: *
Nepodařilo se nám ověřit existenci této e-mailové schránky. Pečlivě adresu překontrolujte a pokud jste si jisti, že je adresa zadána správně, zatrhněte "Neověřovat e-mail" a pokračujte v registraci.
 ?  Při elektronické registraci je tento údaj povinný. E-mail vyplňte velmi pečlivě. Tento e-mail bude také použit v případě, že zapomenete přístupové údaje a budete je chtít zaslat. Zapomenuté údaje budou odeslány pouze na tento e-mail.

Bezpečnostní obrázek:
*
Opište prosím kontrolní text
 
 

CLEVER Soft s.r.o

Sluneční 127, 280 02 Kolín II

Telefon: 602 683 840
Dotazy: evidence@clever.cz

Pracovní doba:
po–pá: 8:00–14:00