Centrální evidence zvířat a věcí ČR
vyhledávání, elektronická registrace, registrace papírovým formulářem

Registrace nového uživatele (založení účtu)

Založený účet slouží k elektronické registraci pejska, kočky nebo fretky. Pokud nemáte v úmyslu registrovat pejska, kočku ani fretku, tak Vám založení účtu nepřinese žádnou výhodu proti neregistrovaným uživatelům těchto stránek a je zbytečné účet zakládat.
Nic však nebrání tomu, abyste si účet založili.
Pro vyhledávání mikročipu není třeba mít svůj účet.

Účty, které nejsou aktivovány do 10-ti dnů po založení jsou ze serveru odstraňovány. Účty uživatelů, které nebyly aktivovány, ze serveru odstraňujeme proto, aby zbytečně nezabíraly v systému místo. Pokud by byl Váš účet z tohoto důvodu odstraněn, nic nebrání tomu, abyste si kdykoliv založili nový účet, ten aktivovali a použili k registraci zvířete.


Uživatel (min. 6 znaků): *
V rámci našeho serveru musí být uživatelské jméno jedinečné. V případě, že uživatelské jméno, které chcete použít použil již jiný uživatel, server to oznámí a uživatel si zvolí jméno jiné. Uživatelské jméno nemusí být Vaše příjmení, uživatelské jméno a heslo jsou údaje, pomocí kterých se můžete k našemu serveru přihlásit. Vlastní registrace již samozřejmě Vaše jméno a příjmení bude obsahovat. Uživatelské jméno si uložte. Pokud budete chtít aktualizovat svoje údaje, budete uživatelské jméno potřebovat. Uživatelské jméno nerozlišuje malá a velká písmena.
Heslo (min. 6 znaků): *
Nepoužívejte jako heslo své jméno nebo příjmení, jméno pejska a podobně. Heslo má chránit vaše údaje, aby je nemohl měnit někdo jiný. Nejlépe použijte číslice a písmena a heslo si uložte. Pokud budete chtít aktualizovat svoje údaje nebo registrovat další mikročip tak budete heslo potřebovat. Pozor, při zadání hesla záleží na tom, zda použijete velká či malá písmena.
*
Pro kontrolu zadejte ještě jednou zvolené heslo.
 
IČ: *
Identifikační číslo vyplňte velmi pečlivě. Po uložení záznamu již tento údaj nepůjde editovat. Změna tohoto údaje je považována za novou registraci.
DIČ:
Obchodní jméno: *
Název firmy vyplňte velmi pečlivě. Po uložení záznamu již tento údaj nepůjde editovat. Změna tohoto údaje je považována za novou registraci. Pokud dojde ke změně názvu firmy informujte nás o tom e-mailem nebo telefonicky. Ověříme změnu názvu v obchodním rejstříku a případnou změnu názvu provedeme my.
Rodné číslo:
Rodné číslo není povinný údaj, slouží však k jednoznačné identifikaci majitele. Rodné číslo vyplňte bez mezer, lomítka (/) a jiných znaků, vypište pouze číslice. Pokud se rozhodnete rodné číslo vyplnit, vyplňte je velmi pečlivě. Po uložení záznamu již tento údaj nepůjde editovat. Změna tohoto údaje je považována za novou registraci.
Jméno: *
Jméno vyplňte velmi pečlivě. Po uložení záznamu již tento údaj nepůjde editovat. Změna tohoto údaje je považována za novou registraci.
Příjmení: *
Příjmení vyplňte velmi pečlivě. Po uložení záznamu již tento údaj nepůjde editovat. Změna tohoto údaje je považována za novou registraci. Pokud dojde ke změně příjmení (žena se vdá a pod.) informujte nás o tom e-mailem nebo telefonicky, v těchto oprávněných případech provedeme změnu příjmení my.
 
Titul:
Ulice / číslo: *
PSČ / Obec: *
 
Telefony:
E-mail: *
Nepodařilo se nám ověřit existenci této e-mailové schránky. Pečlivě adresu překontrolujte a pokud jste si jisti, že je adresa zadána správně, zatrhněte "Neověřovat e-mail" a pokračujte v registraci.

Při elektronické registraci je tento údaj povinný. E-mail vyplňte velmi pečlivě. Tento e-mail bude také použit v případě, že zapomenete přístupové údaje a budete je chtít zaslat. Zapomenuté údaje budou odeslány pouze na tento e-mail.
Bezpečnostní obrázek:
*
Opište prosím kontrolní text z obrázku
 
 

Po založení nového účtu Vám bude odeslán aktivační e-mail, pomocí kterého budete moci právě založený účet aktivovat, přihlásit se k našemu serveru a zaregistrovat mikročipem označeného pejska, kočku či fretku.

 

Hvězdičkou (*) jsou označeny povinné údaje, bez vyplnění těchto údajů nemůže registrace nového uživatele proběhnout. Vyplňte prosím všechny potřebné údaje, opište kontrolní text z obrázku a klikněte na tlačítko "Pokračovat v registraci nového uživatele".