Přihlásit

Pro registrované uživatele

Zde »

Nová registrace

Účet pro registraci zvířete

Registruj »

Vyhledávání

Hledejte čipy zvířat v registru

Hledej čip »

Registrace nového uživatele (založení účtu)


Uživatel (min. 6 znaků): *
 ?  V rámci našeho serveru musí být uživatelské jméno jedinečné. V případě, že uživatelské jméno, které chcete použít použil již jiný uživatel, server to oznámí a uživatel si zvolí jméno jiné. Uživatelské jméno nemusí být Vaše příjmení, uživatelské jméno a heslo jsou údaje, pomocí kterých se můžete k našemu serveru přihlásit. Vlastní registrace již samozřejmě Vaše jméno a příjmení bude obsahovat. Uživatelské jméno si uložte. Pokud budete chtít aktualizovat svoje údaje, budete uživatelské jméno potřebovat. Uživatelské jméno nerozlišuje malá a velká písmena.

Heslo (min. 6 znaků): *
 ?  Nepoužívejte jako heslo své jméno nebo příjmení, jméno pejska a podobně. Heslo má chránit vaše údaje, aby je nemohl měnit někdo jiný. Nejlépe použijte číslice a písmena a heslo si uložte. Pokud budete chtít aktualizovat svoje údaje nebo registrovat další mikročip tak budete heslo potřebovat. Pozor, při zadání hesla záleží na tom, zda použijete velká či malá písmena.

*
 ?  Identifikační číslo vyplňte velmi pečlivě. Po uložení záznamu již tento údaj nepůjde editovat. Změna tohoto údaje je považována za novou registraci.

 
IČ: *
 ?  Pro kontrolu zadejte ještě jednou zvolené heslo.
DIČ:
Obchodní jméno: *
 ?  Název firmy vyplňte velmi pečlivě. Po uložení záznamu již tento údaj nepůjde editovat. Změna tohoto údaje je považována za novou registraci. Pokud dojde ke změně názvu firmy informujte nás o tom e-mailem nebo telefonicky. Ověříme změnu názvu v obchodním rejstříku a případnou změnu názvu provedeme my.
Jméno: *
 ?  Jméno vyplňte velmi pečlivě. Po uložení záznamu již tento údaj nepůjde editovat. Změna tohoto údaje je považována za novou registraci.
Příjmení: *
 ?  Příjmení vyplňte velmi pečlivě. Po uložení záznamu již tento údaj nepůjde editovat. Změna tohoto údaje je považována za novou registraci. Pokud dojde ke změně příjmení (žena se vdá a pod.) informujte nás o tom e-mailem nebo telefonicky, v těchto oprávněných případech provedeme změnu příjmení my.
 
Titul:
Ulice / číslo: *
PSČ / Obec: *
 
Telefony:
E-mail: *
Nepodařilo se nám ověřit existenci této e-mailové schránky. Pečlivě adresu překontrolujte a pokud jste si jisti, že je adresa zadána správně, zatrhněte "Neověřovat e-mail" a pokračujte v registraci.
 ?  Při elektronické registraci je tento údaj povinný. E-mail vyplňte velmi pečlivě. Tento e-mail bude také použit v případě, že zapomenete přístupové údaje a budete je chtít zaslat. Zapomenuté údaje budou odeslány pouze na tento e-mail.
Bezpečnostní obrázek:
*
Opište prosím kontrolní text
 
 

Po založení nového účtu Vám bude odeslán aktivační e-mail, pomocí kterého budete moci právě založený účet aktivovat, přihlásit se k našemu serveru a zaregistrovat mikročipem označeného pejska, kočku či fretku.

 

Hvězdičkou (*) jsou označeny povinné údaje, bez vyplnění těchto údajů nemůže registrace nového uživatele proběhnout. Vyplňte prosím všechny potřebné údaje, opište kontrolní text z obrázku a klikněte na tlačítko "Pokračovat v registraci nového uživatele".

CLEVER Soft s.r.o

Sluneční 127, 280 02 Kolín II

Telefon: 602 683 840
Dotazy: evidence@clever.cz

Pracovní doba:
po–pá: 8:00–14:00