Přihlásit

Pro registrované uživatele

Zde »

Nová registrace

Účet pro registraci zvířete

Registruj »

Vyhledávání

Hledejte čipy zvířat v registru

Hledej čip »

Čtečka – přečtení kódu mikročipu

Čtecí zařízení (čtečky, skenery) TROVAN jsou dvojího druhu: stacionární a přenosné. Přenosné čtecí zařízení je napájeno baterií, jejíž kapacita umožňuje min. 1000 čtecích cyklů bez nutnosti dobíjení. Čtečka pomocí antény vyšle dlouhovlnné elektromagnetické záření. Jakmile se mikročip (transponder) dostane do dosahu tohoto signálu, přijme energii a modulovanou do tvaru identifikačního kódu mikročipu ji odrazí. Vyslaný kód mikročipu (transponderu) je zachycen čtečkou a zobrazen na displeji zároveň s datem a časem čtení. Součástí čtecího zařízení je většinou paměť s kapacitou řádově tisíc a více kódů, kterou je možno členit, přenášet do výpočetní techniky nebo jim přiřazovat údaje (např. jména). Zařízení pracuje samostatně nebo jej lze propojit s počítačem. Námi dodávané programové vybavení umožní komunikaci mezi čtečkou a počítačem a umožní i vedení evidence.

Spolehlivým dodavatelem čteček je například firma Animal ID s.r.o.

Evidence zvířat a věcí má velmi dobré zkušenosti se čtečkami TROVAN. Programové vybavení, které vyvíjíme umožňuje spolehlivou komunikaci počítače (PC) a čtečky mikročipů. Mezi PC a čtečkou mikročipů je možno přenášet nejen kódy mikročipů, ale programové vybavení dokáže i nastavit technické parametry čtečky podle potřeb uživatele. Námi vyvíjené programové vybavení komunikuje i s jinými typy čteček, na objednávku můžeme zajistit komunikaci s libovolnou čtečkou.

Evidence zvířat a věcí čtečky nedrží skladem, ale jsme schopni čtečky dodat v rámci vybavení celého pracoviště pro identifikaci zvířat či věcí.
Pokud máte zájem o nákup čteček tak klikněte na logo firmy Animal ID logo Animal ID, s.r.o. a objednejte si čtečky přímo u distributora. Čtečky tak budete mít přímo od zdroje a v nejkratším možném termínu dodání. Dále jsou zobrazeny pro ilustraci typické čtečky TROVAN. Podrobné technické a obchodní údaje žádejte u jejich dodavatele.


Čtečka TROVAN řady LID 540 - 573 ISO

Čtečka TROVAN řady LID 540 - 573 ISO

Čtečka  TROVAN ARE H5

Univerzální profesionální čtečka TROVAN ARE H5, která umožňuje čtení mikročipů různých výrobců a typů

Čtečka TROVAN řady LID 575 ISO

CLEVER Soft s.r.o

Sluneční 127, 280 02 Kolín II

Telefon: 602 683 840
Dotazy: evidence@clever.cz

Pracovní doba:
po–pá: 8:00–14:00