Centrální evidence zvířat a věcí ČR
vyhledávání, elektronická registrace, registrace papírovým formulářem

Registrace na prvního majitele

Tato stránka se týká pouze registrace těch mikročipů, které byly registrovány firmou Animal ID, s.r.o. a dodány jako mikročipy registrované na prvního majitele.

Firma Animal ID s.r.o. spolupracuje s Centrální evidencí věcí a zvířat ČR. Výsledkem spolupráce jsou také mikročipy registrované na prvního majitele. V ceně těchto mikročipů je zahrnuta i základní registrace v Centrální evidenci zvířat a věcí ČR. To znamená, že první majitel takového mikročipu může tento mikročip zaregistrovat, aniž by platil poplatek za registraci dle ceníku.

Jak zjistit zda je můj mikročip registrován na prvního majitele

Přejděte na stránku pro vyhledávání, zadejte kód mikročipu, opište kontrolní text z obrázku a klikněte na tlačítko vyhledat. Pokud je mikročip registrován na prvního majitele, bude zobrazena mimo jiné informace: Mikročip registrovaný na prvního majitele. Pokud tato informace zobrazena není, mikročip není v Centrální evidenci věcí a zvířat ČR registrován na prvního majitele. Jak registrovat mikročip v tomto případě je podrobně popsáno zde.

Jak vložit údaje k mikročipu registrovaného na prvního majitele

Registrace mikročipu na prvního majitele je možná POUZE on-line prostřednictvím těchto stránek. Papírový formulář zaslaný poštou NENÍ MOŽNO POUŽÍT.

Postup je stejný jako při běžné registraci, po vložení kódu mikročipu registrovaného na prvního majitele se zobrazí informace o tom, že mikročip je registrován na prvního majitele a registrace je bezplatná. K registraci mikročipu na prvního majitele lze přidat fotografii, přidání fotografie již bezplatné není. Cena je k dispozici v ceníku.

Tato stránka se týká pouze registrace těch mikročipů, které byly registrovány firmou Animal ID, s.r.o. a dodány jako mikročipy registrované na prvního majitele.