Přihlásit

Pro registrované uživatele

Zde »

Nová registrace

Účet pro registraci zvířete

Registruj »

Vyhledávání

Hledejte čipy zvířat v registru

Hledej čip »

Informace o registraci čipu

Založený účet slouží k elektronické registraci pejska, kočky nebo fretky.
Založit novou registraci. ➨

Pro vyhledávání mikročipu není třeba mít svůj účet.
Čip zaplacená registrace

Týká se pouze mikročipů, které byly registrovány firmou Animal ID, s.r.o. a dodány jako mikročipy registrované na prvního majitele.

Firma Animal ID s.r.o. spolupracuje s Evidencí věcí a zvířat. Výsledkem spolupráce jsou také mikročipy registrované na prvního majitele. V ceně těchto mikročipů je zahrnuta i základní registrace v Evidenci zvířat a věcí. To znamená, že první majitel takového mikročipu může tento mikročip zaregistrovat, aniž by platil poplatek za registraci dle ceníku.

Registrace čipu

Elektronická registrace vyžaduje funkční e-mailovou adresu, na kterou budou odeslány údaje nutné k aktivaci profilu uživatele.
Na našem serveru si založíte profil - zvolíte si uživatelské jméno a heslo, pomocí kterých se k našemu serveru přihlásíte. Pod svým profilem pak můžete mít zaregistrováno více zvířat/věcí, případně můžete zadávat i inzerci ztraceného/nalezeného zvířete nebo i prodej štěňat/koťat apod. U jednotlivých zvířat můžete mít zveřejněnou i fotografii za příplatek viz ceník.

Jak zjistit zda je můj mikročip registrován na prvního majitele

Přejděte na stránku pro vyhledávání, zadejte kód mikročipu, opište kontrolní text z obrázku a klikněte na tlačítko vyhledat. Pokud je mikročip registrován na prvního majitele, bude zobrazena mimo jiné informace: Mikročip registrovaný na prvního majitele. Pokud tato informace zobrazena není, mikročip není v Evidenci věcí a zvířat ČR registrován na prvního majitele. Jak registrovat mikročip v tomto případě je podrobně popsáno zde.

Jak vložit údaje k mikročipu registrovaného na prvního majitele

Postup je stejný jako při běžné registraci, po vložení kódu mikročipu registrovaného na prvního majitele se zobrazí informace o tom, že mikročip je registrován na prvního majitele a registrace je bezplatná. K registraci mikročipu na prvního majitele lze přidat fotografii, přidání fotografie již bezplatné není. Cena je k dispozici v ceníku.

CLEVER Soft s.r.o

Sluneční 127, 280 02 Kolín II

Telefon: 602 683 840
Dotazy: evidence@clever.cz

Pracovní doba:
po–pá: 8:00–14:00