Centrální evidence zvířat a věcí ČR
vyhledávání, elektronická registrace, registrace papírovým formulářem
Odkazy na stránky  »  PSÍ SALONY

Centrální evidence zvířat a věcí ČR - odkazy na jiné stránky
Na této a dalších stránkách vytváříme místo s odkazy na jednotlivá zařízení, která se zabývají chovem zvířat, provozováním útulků a hotelů pro zvířata. V budoucnu nevylučujeme ani umístění odkazů na veterinární lékaře a veterinární zařízení. Na postup jak přidat odkaz na svoje stánky do této sekce se dostanete v levém menu volnou Odkazy - Jak přidat odkaz.
V této sekci jsou uvedeny odkazy na salony zabývající se stříháním a kompletní úpravou psů.
Jasmínová 2145 tel: 604 710 537
Stříhání a úprava srsti psů a koček. Ostříháme Vašeho miláčka podle Vašich představ. Pracovní doba PO - NE dle dohody.
Lipová 481 339 01 Klatovy tel: 602 821 178
Psí salon Margo funguje v Klatovech od roku 2003. V našem salonu můžete být přítomni po celou dobu úpravy psa. Sami si tak můžete zkontrolovat, že se během stříhání Vašemu psovi nepřihodí nic zlého. Nepoužíváme "šibenici" ani psy bez Vašeho vědomí neuspáváme, ani nepoužíváme žádné uklidňující prostředky.
E. Beneše 24 - Suché Vrbné České Budějovice
Kromě stříhání a úpravy psů všech plemen Vám mohu nabídnout zkušenosti a rady pro začínající chovatele, tipy pro první psí výstavy, zkušenosti chovatelky či praktické ukázky použití psí kosmetiky, stříhání drápků apod. Těším se na Vaši návštěvu...
Senovážné náměstí 16 110 00 Praha 1 Tel: 776 540 404, 721 779 217
Nabízíme zde šest základních služeb: stříhání psů, venčení a hlídání psů, psí taxi, fotografování psů a psí dieta, ale to neznamená, že poskytujeme pouze tyto. Velmi se těšíme na organizaci první psí svatby, narozeninové party atd.
Běchorská 1788/80 Praha 20 - Horní Počernice tel: 737 631 061
Nás salon provádí kompletní péči o srst psů všech plemen, rozčesávání, vyčesávání podsady, trimování, stříhání, koupání s následným sušením a konečnou úpravou srsti, to vše za použití kvalitní kosmetiky. Naší specializací je ruční trimování bez použití trimovacích nožů. Uvítáme, když budete po celou dobu úpravy psa s námi v salonu. Nepoužíváme šibenice ani uklidňující prostředky. Pro začínající chovatele nabízíme zkušenosti a rady, tipy a přípravu pro první psí výstavy, možnost provedení výstavní úpravy psů apod. Na úpravu u nás nikdy nebudete čekat, protože Vás objednáme na přesnou hodinu, a to ráno i odpoledne, ve všední den či ve svátek. Na našich stránkách najdete mimo jiné i virtuální procházku naším zařízením.