Centrální evidence zvířat a věcí ČR
vyhledávání, elektronická registrace, registrace papírovým formulářem
Odkazy na stránky  »  PSÍ HOTELY

Centrální evidence zvířat a věcí ČR - odkazy na jiné stránky
Na této a dalších stránkách vytváříme místo s odkazy na jednotlivá zařízení, která se zabývají chovem zvířat, provozováním útulků a hotelů pro zvířata. V budoucnu nevylučujeme ani umístění odkazů na veterinární lékaře a veterinární zařízení. Na postup jak přidat odkaz na svoje stánky do této sekce se dostanete v levém menu volnou Odkazy - Jak přidat odkaz.
Na této stránce zjistíte kde můžete nechat pohlídat a ubytovat Vašeho psa.
Hlásnice 19 785 01 Šternberk tel: 581 110 385, 608 856 420
Naše chovatelská stanice se zabývá chovem exteriérových německých ovčáků a chovem málopočetného tibetského plemene Lhasa-Apso. V naší chovné stanici si můžete nechat pohlídat v rodinném prostředí Vašeho pejska. Provádíme také výcvik základní poslušnosti, poradenskou činnost při výchově Vašeho pejska. V případě požadavku složíme zkoušky z výkonu s Vaším pejskem.
Celoroční provoz, hlídání a ubytování psů.
Samota 133 798 58 Čechy pod Kosířem tel: 724 328 617, 582 374 684
Hotel Hugo - ubytování pro psy a kočky se nachází v klidném prostředí samoty. Pejsci zde mohou strávit příjemně prožité dny Vaší dovolené. Zvířata mají zajištěno ubytování v kójích s možností vytápění přímotopy, což umožňuje celoroční provoz zvláště pro plemena choulostivá na chlad.
tel: 775 208 354
Nabízíme ubytování a péči o Vašeho psa. Psi jsou ubytováni ve zděných venkovních kotcích nebo v domě s vnitřními kotci. K dispozici mají velký travnatý prostor na proběhnutí. Celý pozemek je oplocen. Areál se bude dále zdokonalovat.