Centrální evidence zvířat a věcí ČR
vyhledávání, elektronická registrace, registrace papírovým formulářem
Odkazy na stránky  »  PSI

Centrální evidence zvířat a věcí ČR - odkazy na jiné stránky
Na této a dalších stránkách vytváříme místo s odkazy na jednotlivá zařízení, která se zabývají chovem zvířat, provozováním útulků a hotelů pro zvířata. V budoucnu nevylučujeme ani umístění odkazů na veterinární lékaře a veterinární zařízení. Na postup jak přidat odkaz na svoje stánky do této sekce se dostanete v levém menu volnou Odkazy - Jak přidat odkaz.
Sekce Psi uvádí odkazy na stránky a organizace zaměřené na pomoc psům v nouzi, stránky věnované plemenům a informacím o nich, interclubům.
Prokopa Holého 755 686 06 Uherské Hradiště tel: 603 545 282
Tato stránka je věnovaná westíkům, kteří se ztratili svým páníčkům, anebo se z nějakého jiného důvodu ocitli v nouzi.
Tyto stránky vznikly na pomoc všem opuštěným pejskům plemene Německý boxer, Buldok, Buldoček a jejich křížencům, kteří se ocitnou v útulku, a podobně.
Čas od času se dozvím o nějakém leopardovi, který hledá nový domov. To mě přivedlo na nápad vytvoření této stránky, kde Vás chci o nich informovat. Pokud znáte leoparda (popřípadě jeho křížence), který je v této situaci, dejte mi o něm prosím vědět.
Senovážné náměstí 16 110 00 Praha 1 Tel: 776 540 404, 721 779 217
Nabízíme zde šest základních služeb: stříhání psů, venčení a hlídání psů, psí taxi, fotografování psů a psí dieta, ale to neznamená, že poskytujeme pouze tyto. Velmi se těšíme na organizaci první psí svatby, narozeninové party atd.
Třebíč tel: 777 687 886
Psi a vlastně i zvířata mě provází celým mým životem. Zabývám se chovem psích plemen Flat Coated Retriever a American Cocker Spaniel. S našimi psy se věnujeme canisterapii. Kromě pejsků s námi bydlí další zvířátka - gekončíci noční a pár ryb a žab.
Klec 78 Lomnice nad Lužnicí tel: 724 953 876
Vítejte na stránkách chovatelské stanice Cairnteriérů, Labradorských retrieverů a Golden retrieverů. Naše chovná stanice má za cíl kvalitní chov po stránce exterierové, pracovní i povahové.
Opava tel: 737 309 855
Kníračka Sára a foxteriérka Kissy - stránky o dvou agilitních psích holkách z Opavy.