Centrální evidence zvířat a věcí ČR
vyhledávání, elektronická registrace, registrace papírovým formulářem

Vzájemná výměna odkazů - informace pro webmastery

Logo Centrální evidence zvířat a věcíNa stránkách s odkazy shromažďujeme odkazy na jednotlivá zařízení, která se zabývají chovem zvířat, provozováním útulků a hotelů pro zvířata. Nevylučujeme umístění odkazu na veterinární lékaře a veterinární zařízení.

Rádi bychom navázali spolupráci s Vašimi webovými projekty a vyměnili si vzájemně odkazy. Výměna odkazů je jednou z forem, kterou se více přiblížíme zákazníkům. Partnerství uzavřené za účelem výměny odkazů je pro obě strany výhodné. Jedná se o bezplatnou spolupráci, která zvýší návštěvnost Vašich i našich stránek.

Nabízíme umístění odkazu na Vaše webové stránky včetně krátké anotace na stránkách Centrální evidence zvířat a věcí ČR v sekci s odkazy.

Postup vzájemné výměny odkazů

  • Umístěte odkaz na naše stránky do svých stránek. Odkaz můžete umístit na libovolný počet stránek prezentace.
  • Informujte nás e-mailem o umístění odkazu, do e-mailu uveďte stručnou charakteristiku Vaší činnosti - tato charakteristika bude umístěna u odkazu na Vaše stránky. Nezapomeňte uvést adresu (link) na kterou máme nasměrovat odkaz na Vaše stránky. E-mailová adresa je uvedena na stránkách s kontaktními údaji tohoto webu.
  • Zkontrolujeme funkčnost a správnost odkazu a umístíme na našich stránkách stručnou charakteristiku Vaší činnosti a link na Vaše stránky.
  • Postup vzájemné výměny odkazů si můžete stánout i jako pdf dokument: OdkazNabidka04.pdf

Odkaz na naše stránky (banner velikosti 120 x 60 px) použijte v následujícím tvaru

<a href="http://www.identifikace.cz"> <img border="0" src="http://www.identifikace.cz/image/CE_120_60.gif" width="120" height="60" alt="Centrální evidence zvířat a věcí ČR"></a>

Odkaz na naše stránky (banner velikosti 88 x 31 px) použijte v následujícím tvaru

<a href="http://www.identifikace.cz"> <img border="0" src="http://www.identifikace.cz/image/CE_88_31.gif" width="88" height="31" alt="Centrální evidence zvířat a věcí ČR"></a>

Nezbytnou podmínkou vzájemné výměny odkazů je umístění odkazu na naše stránky přímo do kódu stránky.

Použijte prosím výše uvedený způsob zobrazení odkazu, obrázek CE_120_60.gif ani CE_88_31.gif neukládejte na vlastní server. Centrální evidence zvířat a věcí ČR může v zobrazovaném logu provádět průběžně změny a neradi bychom Vás obtěžovali s prosbou o výměnu obrázku za obrázek novější.

Pokud na svých stránkách uvádíte odkazy včetně textového popisu, mohl by odkaz na naše stránky vypadat například takto:

Logo Centrální evidence zvířat a věcí ČRCentrální evidence zvířat a věcí ČR poskytuje on-line vyhledávání informací o mikročipem označených zvířatech a věcech a jejich majitelích z celé ČR. Označení mikročipem je začátek - registrace je tečka za jednoznačnou identifikací, která umožní návrat zvířete nebo věci původnímu majiteli.

 

Kontrola funkčnosti odkazů

Odkazy, které na našich stránkách zveřejňujeme by měly být stále funkční a aktuální. Proto provádíme zhruba jednou za 2 týdny kontrolu funkčnosti odkazů. Kontrola probíhá tak, že kontrolní automat projde kód Vaší stránky s odkazem a pokud v kódu nenajde korektní odkaz na naší stránku tak odkaz označí za nefunkční. Naši pracovníci potom odešlou e-mail s prosbou o nápravu, pokud nedostaneme odpověď nebo k nápravě zhruba do jednoho týdne nedojde, tak odkaz z našich stránek vyřadíme.

K opětovnému zařazení odkazu na naše stránky stačí zopakovat postup vzájemné výměny odkazů uvedený na této stránce.